Magazynowanie

Dysponujemy ogromną powierzchnia magazynową do Państwa dyspozycji. Dbamy o porządek i bezpieczeństwo na naszym magazynie.

Magazynowanie

Dysponujemy ogromną powierzchnia magazynową do Państwa dyspozycji. Dbamy o porządek i bezpieczeństwo na naszym magazynie.

Magazyn

Nasz magazyn to ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, dzięki specjalnym systemom przechowywania, do Państwa dyspozycji oddajemy aż 2000. W hali magazynowej pracują 23 osoby, które stale pracują nad porządkiem i ładem magazynu przez 24 godziny siedem dni w tygodniu. Specjalnie godziny pracy dostosowaliśmy do naszych klientów, aby mieli Państwo dostęp do swoich rzeczy zawsze, gdy Państwo tego potrzebują.

Ochrona

Rzeczy naszych klientów są naszym oczkiem w głowie, jesteśmy bardzo dumni, że właśnie nam Państwo zaufali, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rzeczy w naszym magazynie były bezpieczne. Nad magazynem całodobowo czuwa firma ochroniarska, która wszystkiego strzeże, ponadto obiekt jest stale monitorowany, dzięki czemu w każdej chwili możemy sprawdzić co dzieje się lub działo w obiekcie i wokół niego. Gwarantujemy Państwu dostęp do rzeczy w każdej chwili, dlatego również mogą Państwo trzymać pieczę nad całością.

Miejsce od zaraz

Dysponujemy ogromną przestrzenią i z pewnością znajdziemy miejsce na Państwa rzeczy. Proszę ustalić ile dokładnie miejsca Państwo potrzebują (wystarczy podać ile metrów kwadratowych) a my znajdziemy odpowiednią powierzchnię.

Logistyka

Nasi fachowcy pracują nad tym, aby w pełni wykorzystać nasze powierzchnie i udostępnić je Państwu. Stosujemy najlepsze rozwiązania na rynku.

Konkurencyjne ceny

Nasze magazyny dostępne są już od 50 zł za dobę, to naprawdę niewiele porównując ceny do firm z okolicy. Ponadto warto zaznaczyć, ze u nas za konkurencyjną cenę otrzymują równie konkurencyjne usługi.

Zapraszamy do kontaktu

W naszym biurze stale czuwa ktoś, kto odpowie na Państwa pytania, ustali dogodny dla obu stron termin i umówi zlecenie. Wszystkim się zajmiemy.