Transport

Krajowy i zagraniczny, oferujemy ładunek całego pojazdu oraz częściowy.

Transport

Krajowy i zagraniczny, oferujemy ładunek całego pojazdu oraz częściowy.

Pojazdy

Dysponujemy flotą pojazdów dostawczych oraz ciężarowych z naczepą, co daje nam ogromny wachlarz możliwości. W naszej firmie nie ma mowy o braku wolnego auta, zlecenia realizujemy od ręki. O wszystkie pojazdy dbamy z największą starannością, są poddawane przeglądom minimum raz w miesiącu i wszystkie usterki, nawet te najmniejsze, są od razu reperowane.

Zawodowi kierowcy

Mamy wykwalifikowaną kadrę, nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie na drogach polskich i zagranicznych. Potrafią wyjść z każdej opresji. Przy pomocy spedytorów, omijają wszelkie korki i utrudnienia. Wszystkie transporty przebiegają bez przeszkód i w ustalonych z klientami terminach.

Terminowość

Przykładamy ogromną wagę do czasu, zarówno naszych klientów, jak i naszego i naszych pracowników. W końcu czas to pieniądz, tutaj chyba wszyscy się zgodzimy.

Promocje

Regularnie gwarantujemy naszym klientom promocje, dzięki którym mogą zaoszczędzić podczas planowanych przez siebie transportów.

Bezpieczeństwo

Nasze transporty są ubezpieczone od wypadków losowych, dlatego, jeżeli coś się stanie na drodze i towar ulegnie zniszczeniu lub nie dotrze na czas, możesz liczyć na odszkodowanie.

Zapraszamy do kontaktu

W naszym biurze stale czuwa ktoś, kto odpowie na Państwa pytania, ustali dogodny dla obu stron termin i umówi zlecenie. Wszystkim się zajmiemy.