Przeprowadzki

Pomagamy przy przeprowadzkach w całym kraju, w pakowaniu i transporcie wszystkich rzeczy.

Przeprowadzki

Pomagamy przy przeprowadzkach w całym kraju, w pakowaniu i transporcie wszystkich rzeczy.

Szybko i sprawnie

Wiemy, jak uciążliwe są przeprowadzki. Chętnie przyjedziemy Do Twojego domu, wspólnie zaplanujemy co zabrać, co należy wyrzucić, pomożemy się spakować i wynieść rzeczy do auta. Jeżeli sobie tego życzysz, możemy również pomóc w rozpakowaniu rzeczy. Nie raz pomagaliśmy w przeprowadzce klientom, których nie było podczas naszej pracy, jednak wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jesteśmy profesjonalistami, zostawiając swoje rzeczy w naszych rękach, możesz być pewien, że nic nie zostanie uszkodzone ani zagubione. Gwarantujemy, że skończymy w jeden dzień, ilość floty dopasujemy do Twoich potrzeb, a nie odwrotnie.

Pomoc od zaraz

W naszej firmie nie będziesz czekał miesiącami na termin, od razu umówimy Cię na konkretny dzień, a czas oczekiwania to maksymalnie tydzień. Możesz również zgłosić się wcześniej i zaplanować konkretny dzień, który Tobie będzie odpowiadał najbardziej. Cenimy czas naszych klientów oraz nasz czas, pomimo tego, że usługi przeprowadzki naszej firmy są wycenione za godzinę, nie muszą się Państwo martwić brakiem motywacji.

Szybko

Nie lubimy zbędnego przedłużania. Do zleceń podchodzimy w pełni zadaniowo, nami możesz być pewny, że wszystko pójdzie szybko i sprawnie.

Konkurencyjne ceny

Proponujemy ceny za godzinę naszej pracy, w tę cenę wchodzi koszt utrzymania pracowników i transportu. Oferujemy bardzo dobre ceny i jeszcze lepszą obsługę.

Kompleksowo

Nasi pracownicy przyjadą, pomogą w pakowaniu, wszystko posprzątają, przewiozą we wskazane miejsce. Nie musisz się niczym martwić, mamy doświadczenie i robimy to najlepiej.

Zapraszamy do kontaktu

W naszym biurze stale czuwa ktoś, kto odpowie na Państwa pytania, ustali dogodny dla obu stron termin i umówi zlecenie. Wszystkim się zajmiemy.