Przewóz mebli

W każde miejsce w kraju bezpiecznie i szybko dowieziemy Twoje meble we wskazane miejsce.

Przewóz mebli

W każde miejsce w kraju bezpiecznie i szybko dowieziemy Twoje meble we wskazane miejsce.

Z  największą dbałością

Nie musisz się martwić o meble, które nam powierzasz. Przyjedziemy pod wskazany adres wraz z materiałami, którymi zabezpieczymy Twoje meble. Jeżeli wolisz, możesz sam to zrobić, jednak nie jest to konieczne. Przygotowanie wszystkiego zajmie nam tylko chwilę. Nasi Panowie szybko wyniosą meble z Twojego domu do pojazdu, przewiozą we wskazane miejsce i wniosą do nowego lokum lub wywiozą na wysypisko śmieci. Gwarantujemy również pomoc przy skręcaniu nowych mebli, mamy w tym doświadczenie, także obejdzie się szybko i bez nerwów.

W całym kraju

Zamówiłeś lampy do ogrodu czy meble na drugim końcu Polski i martwisz się transportem? Niepotrzebnie, nasi kierowcy spokojnie i z dbałością przywiozą Twoje zakupy, jeżeli chcesz, możesz jechać z nimi, aby na miejscu sprawdzić, czy wszystko jest w porządku i zgodnie z umową. Do transportu mebli i innych wrażliwych towarów zawsze wysyłamy dwójkę pomocników, którzy zniosą i zaniosą Twoje sprawunki w każde wskazane miejsce.

Bezpieczeńśtwo

Zabezpieczmy meble przed transportem. Odpowiednio je pakujemy oraz mocujemy, aby w trakcie trasy nie uległy zniszczeniu. Za transport ponosimy pełna odpowiedzialność.

Montaż/demontaż

Chętnie pomożemy w skręcaniu i rozkręcaniu mebli. Mamy doświadczenie w składaniu mebli z sieciówek oraz „na wymiar”.

Konkurencyjne ceny

Zawsze staramy się dawać naszym klientom to, co najlepsze w przystępnych cenach. Nie wygórowane ceny przy doskonalej obsłudze naszych klientów to nasz znak rozpoznawczy.

Zapraszamy do kontaktu

W naszym biurze stale czuwa ktoś, kto odpowie na Państwa pytania, ustali dogodny dla obu stron termin i umówi zlecenie. Wszystkim się zajmiemy.