Bądź na Bieżąco

Chcemy być w stałym kontakcie z naszymi klientami, dlatego postanowiliśmy pisać naszego firmowego bloga, gdzie będziemy informować o nowinkach w naszej firmie.

Bądź na Bieżąco

Chcemy być w stałym kontakcie z naszymi klientami, dlatego postanowiliśmy pisać naszego firmowego bloga, gdzie będziemy informować o nowinkach w naszej firmie.

Ekologicznie

Wiemy, jak ważne jest nasze środowisko, w naszej firmie dbamy o nie na co dzień. Korzystamy z energooszczędnych urządzeń, staramy się każdy kurs naszych kierowców wykorzystywać w 100%, ponadto większość naszych aut ma założoną instalację gazową, w wyniku czego do atmosfery oddają wyłącznie parę wodną. Pudła, których używamy przy przeprowadzkach, również pochodzą z recyklingu, a często są używane przez nas wielokrotnie.

Legalnie

Transport i spedycja generują wiele obowiązków związanych z urzędami, przepływem dokumentów oraz obsługą kadrowo – płacową. Naszymi sprawami związanymi z dokumentacją zajmują się najlepsi według nas specjaliści zajmujący się obsługą kięgową sp z o.o.

Rekrutacja

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego super zespołu, koniecznie wyślij nam swoje CV. Chętnie je przeczytamy i kto wie, może właśnie Ciebie nam brakuje?
Dbamy o to, aby atmosfera w naszej firmie była naprawdę super, uważamy, że dzięki naszej załodze firma stale się rozwija, dlatego wiemy, że musimy o nią dbać.

Co zyskasz dzięki współpracy?

  • Pakiet multi-sport

  • Nielimitowana ilość kawy, herbaty, wody i owoców

  • Zarobki na Europejskim poziomie

  • Wolne święta

  • Comiesięczne i świąteczne premie

Aktualności i promocje

Transport palet

Transport palet

Transport palet to ważny element logistyki w wielu firmach i przedsiębiorstwach. Aby zapewnić skuteczny i bezpieczny transport palet, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników: Rodzaj palety: Istnieje wiele różnych rodzajów palet, takich jak palety...

Zapraszamy do kontaktu

W naszym biurze stale czuwa ktoś, kto odpowie na Państwa pytania, ustali dogodny dla obu stron termin i umówi zlecenie. Wszystkim się zajmiemy.