O firmie

Firma transportowa i magazyn w jednym.
Kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami.

O firmie

Firma transportowa i magazyn w jednym.
Kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami.

Pojazdów

W tym pojazdy dostawcze, ciężarowe i przyczepy. Dysponujemy ogromną flotą, dzięki czemu możemy codziennie realizować Państwa zlecenia. W naszej firmie nie będą Państwo czekać na transport dłużej niż tydzień. Właśnie dzięki temu wyróżniamy się na rynku i prześcigamy konkurujące firmy.

Zatrudnione osoby

Dysponujemy kadrą ludzi, którzy zadbają, aby Państwa przeprowadzka i transport przebiegły bez przeszkód. Zatrudniamy 40 osób gotowych do pomocy przy przeprowadzce i transporcie, 21 osób pracujących w biurze, które odpowiadają za umawianie terminów, spedycję, księgowość i wiele innych oraz 23 osoby pracujące na magazynie, które pilnują porządku oraz bezpieczeństwa Państwa rzeczy.

Roczne minimum zleceń

Minimum 2000 zleceń rocznie. Codziennie realizujemy zadania, które nam Państwo zlecają. Nie chcemy odpuścić żadnego, ponieważ każdy zadowolony klient dodaje nam satysfakcji. Pracujemy całymi dniami i chcemy się stale rozwijać, aby efekty naszej pracy rosły z dnia na dzień.

Nasza historia

Na rynku nasza firma działa już 16 lat. Zaczynaliśmy od małej rodzinnej firmy, w 2003 roku mieliśmy dwa samochody dostawcze, a nasza załoga to ojciec i syn. Z biegiem lat wszystko się zmieniło, jesteśmy dumni z tego, gdzie dotarliśmy, ale nie planujemy osiąść na laurach, firma to nasza pasja i motor napędowy.

Jaki cel nam przyświeca?

Naszym celem jest spełnianie życzeń klientów. Chcemy ułatwiać wam trudne sytuacje związane z przeprowadzką. Wiemy, że często jest to związane z wieloma kłopotami, jeżeli nam zaufasz, we wszystkim pomożemy, a Ty będziesz mógł cieszyć się nowym domem. Ponadto zdajemy sobie sprawę, że naszym klientom brakuje miejsca, dysponujemy tysiącem metrów kwadratowych hali magazynowej, w której z przyjemnością przechowamy rzeczy, na które w pewnym momencie Państwa życia zabrakło miejsca. Wiemy, że często są to rzeczy sentymentalne i wymagają specjalnej troski, proszę się o nic nie martwić, potrafimy obchodzić się ze wspomnieniami.

Współpracujemy z najlepszymi

Wytyczanie budynków

Nie zależnie czy planujesz budowę swojego domu czy też nowego budynku służocego celom firmowym jednym z pierwszych etapów będzie kontakt z geodetą i wytyczenie budynku w terenie. Zachęcamy do zaoznania się z ofertą sprawdzone specjalisty. 
https://olsztyngeodeta.pl/oferta/

Serwis samochodów

Flota samochodów często wymaga drobnych napraw i badań diagnostycznych. Dzięki współpraczy z Serwisem samochodowym Autogum, nasze samochody zawsze są gotowe by wyruszyć w trasę po Twoje produkty.

Szyby samochodowe

Ilość przebytych kilometrów i odrobina pecha to główne przyczyny awarii szyb w naszych samochodach. Dzięki stałej współpracy z firmą AGA-POL nie mają zbędnych przestoi, które dla właściciela firmy transportowej są znacznym kosztem.

Jeśli jest Ci potrzebna wymiana szyby samochodowej to na hasło „INTERNET” otrzymasz 5% zniżki na montaż szyby 🙂

Usługi blacharsko - lakiernicze

Użytkowanie samochodów o dużych gabarytach niesie za sobą konieczność drobnych napraw zarysowań czy wgnieceń. Szczególnie istotny jest stan zderzaków. nasze samochody serwisujemy w firmie Auto Widawski, dzięki temu naprawa zderzaków trwa szybko i bezproblemowo, a potarcia czy zarysowania lakieru nie stanowią powodują złego wyglądu naszych narzędzi pracy. 

Zapraszamy do kontaktu

W naszym biurze stale czuwa ktoś, kto odpowie na Państwa pytania, ustali dogodny dla obu stron termin i umówi zlecenie. Wszystkim się zajmiemy.

Zapraszamy do kontaktu

W naszym biurze stale czuwa ktoś, kto odpowie na Państwa pytania, ustali dogodny dla obu stron termin i umówi zlecenie. Wszystkim się zajmiemy.