Pranie kanap

Dzięki współpracy z firmą Roco Clean jesteśmy w stanie wzbogacić naszą ofertę o pranie mebli tapicerowanych. 

Przeprowadzki

Pomagamy przy przeprowadzkach w całym kraju, w pakowaniu i transporcie wszystkich rzeczy.

Szybko i sprawnie

Czyszczenie parą dywanów, tapicerki czy mebli tapicerowanych to szybki, skuteczny i ekologiczny sposób pozbywania się zanieczyszczeń z wyposażenia domu. Para wodna pozwala usunąć nawet najbardziej głęboko umieszczony bród. Dodatkową funkcją pary wodnej są jej właściwości dezynfekcyjne. Zatem prócz czyszczenia powierzchni dodatkowo niszczy  zarodniki, grzyby, roztocza i bakterie.

Potrzebujesz pomocy w utrzymaniu czystości?

Profesjonalne czyszczenie parą wszelkich powierzchni domowych i biurowych. Jeśli szukasz specjalistów od czyszczenie kanap w Warszawie koniecznie skorzystaj z usług naszego pratnera. 

Szybko

Nie lubimy zbędnego przedłużania. Do zleceń podchodzimy w pełni zadaniowo, nami możesz być pewny, że wszystko pójdzie szybko i sprawnie.

Konkurencyjne ceny

Ceny, które jesteśmy w stanie zapewnić są bardzo konkurencyjne. Jednak należy pamiętać iż każdy stały klient może liczyć na dodatkowe rabaty. Zapraszamy do negocjacji. 

Kompleksowo

Długie doświadczenie związane z czyszczeniem powierzchni pozwala nam doskonale optymalizować wszystkie niezbędne procesy. Zamawiając nasze usługi możesz mieć pewność że Twoje mieszkanie będzie czyste, pachnące i bez zabrudzeń. 

Zapraszamy do kontaktu

W naszym biurze stale czuwa ktoś, kto odpowie na Państwa pytania, ustali dogodny dla obu stron termin i umówi zlecenie. Wszystkim się zajmiemy.